Podstawy kurs podologii . Przygotowuje do pracy w gabinecie, gdzie najważniejsze są umiejętności praktyczne oraz zdolność poprawnej oceny kondycji stóp. Ponadto ogromy nacisk kładziony jest na właściwe zbieranie wywiadu - umiejętne zadawanie pytań oraz aktywnie słuchanie pacjenta to podstawa i klucz do sukcesu terapeutycznego.
Celem szkolenia jest nabycie umiejętności: - pracy frezarką i zróżnicowanymi frezami na poziomie średnio-zaawansowanym - pracy skalpelem i dłutem na poziomie średnio-zaawansowanym - wykonywania zabiegu według metodyki Podolog24 i w zgodzie ze standardami Podologii - wykonania pełnego zabiegu podologicznego w odpowiednim tempie na poziomie średnio-zaawansowanym - rozpoznawania i różnicowania zmian skórnych: odciski i ich rodzaje, modzel, brodawka, rozpadliny na piętach.
Celem szkolenia jest wiedza: - na poziomie podstawowym z zakresu przyczyn popularnych schorzeń w obrębie skóry i paznokci na stopach - na poziomie podstawowym z zakresu stosowanych w gabinecie podologicznym preparatów do zabiegów oraz do pielęgnacji domowej.
 
Czas trwania: 4 dni / 32 godziny
Ilość osób:  2- 4 Osoby
W cenie szkolenia: 4 dni szkolenia, Skrypty szkoleniowe,  Praca na modelkach, Zaświadczenie MEN, Certyfikat
 
Cena szkolenia: zapytaj o cenę >>>

COLLEGE MEDICA - ROZWIJAJ PASJE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl